Naprosto přirozený fyziologický proces

K poklesu hladiny estrogenu a s tím spojené ztrátě menstruace a tedy i plodnosti dochází v těle ženy okolo 50. roku života. Klimakterium však není správné považovat za nemoc. Jde o naprosto přirozený fyziologický proces. Je však provázeno mnoha nepříjemnými doprovodnými příznaky, které dokážou ženě ztrpčit život.
Unikátní přípravek Menox45 vyvinutý v belgických laboratořích Biolab SA je novinkou na českém trhu. Jde o stoprocentně přírodní přípravek eliminující příznaky provázející klimakterium. Naše společnost World CZ s.r.o. je jeho jediným distributorem a za jeho kvalitu ručí.

Devět závazků

Protože našemu produktu stoprocentně důvěřujeme, garantujeme Vám celkem 9 závazků pro Vaši jistotu a naprostou spokojenost. Náš preparát si tedy můžete nezávazně vyzkoušet po dobu 30dní a pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze. Zásilka s preparátem je zabalen a doručen naprosto diskrétně a získáte ho bez lékařského předpisu. Garantujme také rychlé a dlouhodobé působení přípravku, který je samozřejmě bez vedlejších účinků. Navíc můžete náš stoprocentně přírodní preparát získat na 15 dní zdarma. Na příznaky doprovázející klimakterium si nemusíte zvykat.